Közös büszkeségünk, hogy itt vagyunk! Gyarapítsuk együtt mindazok sorát, akik kiemelten fontosnak és értékesnek tartják a magyar népi játék világát!

Jó Titeket is itt látni!

Intézmények

673 Hajdúsámson Így tedd rá !-hajdúsámson Így tedd rá!-Hajdúsámson
672 Füzesgyarmat Füzesgyarmati “Lurkófalva” Óvoda Pillangó
671 Baja Szent László ÁMK Általános Iskolája Iglice
670 Kecskemét Ceglédi úti Óvoda  
669 Cered Gesztenyéskert Óvoda Katica Csoport
668 Győrzámoly Tündérrózsa Óvoda és Bölcsöde Tündérrózsák
667 Búcs Magyar Tanítási Nyelvű Óvoda Szivárvány
666 Szigetvár Dél-Zselic Óvodái, Bölcsődéje és Konyhái Micimackó Óvoda Tagintézménye Micimackósok
665 Biri KATICA Bölcsőde Biri Katica csoport
664 Dunaszentpál Baba-Mama csoport Tipegők
663 Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium 4.b
662 Sárvár Sárvári Vármelléki Óvoda Katica
661 Nagybereg, Kàrpàtalja Nagyberegi Dobrai Pèter Közèpiskola 1.a osztàly
660 Dunakeszi Szent István Általános Iskola Így tedd rá! – alsó tagozat
660 Dunakeszi Szent István Általános Iskola Így tedd rá! – alsó tagozat
659 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Gesztenyés Tagóvodája Tulipán
658 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Gesztenyés Tagóvodája Halacska
657 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Gesztenyés Tagóvodája Csigabiga
656 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Napraforgó
655 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Katica
654 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Napsugár
653 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Nyuszi
652 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Kisvakond
651 Mogyoród Mogyoródi Pillangós Óvoda Mókus
650 Szentendre Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium alsósok
649 Budapest Kaffka Margit Általános Iskola 1.b
648 Nagykanizsa Miklósfai Általános Iskola 1.osztály
647 Szombathely ARANYHÍD EGYMI Autista 1.
646 Budapest Kelenvölgyi Óvoda Süni
645 Székesfehérvár Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája Maci csoport
644 Szentes Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda 3.b
643 Hódmezővásárhely Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola Bóbita, Hétszínvirág, Pillangó csoportok
642 Budapest Kaffka Margit Általános Iskola 4.a
641 Nagyhalász Csuha Antal Általános Iskola Csuha 1.g
640 Kéty,Szlovákia EAI és Óvoda,Kéty Napraforgók
639 Sopron Kőszegi Úti Tagóvoda Maci csoport
638 Újkér Újkéri Mocorgó Óvoda Bagoly és Mókus
637 Séi Mesevilág Óvoda Csintekerintő csoport
636 Szombathely Szombathelyi Benczúr Gyula Utcai Óvoda Csiga-biga
635 Gyergyószentmiklós Csodavilág Napköziotthon Bogyó és Babóca
634 Székesfehérvár Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája Katica csoport
633 Déva Téglás Gábor Elméleti Líceum Elemisek
632 Baja Így tedd rá! Baja Így tedd rá! Baja
631 Budapest XIV. kerület Budapest Így tedd rá! – Zugló Így tedd rá! – Zugló
630 Komádi Sulyok István Református Általános Iskola Csicseriborsó
629 Rábapatona Katica Óvoda Fecskék
628 Mezőnagymihály Mezőnagymihályi Mesevár Óvoda és Konyha  
627 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 2. osztály
626 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 1. osztály
625 Mályi Mályi Móra Ferenc Általános Iskola 1.osztály
624 Mályi Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola Cseppecske
623 Budapest III.kerület Gyermeksziget Montessori Ovoda Pillangó
622 Budapest Gyermeksziget Montessori Óvoda Pillangó
621 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 2.a
620 Kisgyőr Kisgyőri Általános Iskola Kabócák
619 Mezőberény Mezőberény Város Óvodai Intézménye – Magyarvégesi Óvoda Katica csoport
618 Nagyvázsony Táltos Református Alapfokú Művészeti Iskola Első osztályos csoport
617 Tapolca TBLÁI Batsányi János Magyar -Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézménye Alsó tagozat
616 Szentes Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda 1.b osztály
615 Szentes Rákóczi Óvoda Katica csoport
614 Baja Bajai Óvodaigazgatóság Damjanich utcai Tagóvodája Süni
613 Hosszúhetény Zengő Óvoda és Konyha Szivárvány csoport
612 Szatmárnémeti Hám János Óvoda Lángocska csoport
611 Budapest XVIII. Bp.18.Egyesített Óvoda Vándor Tagóvodája Katica csoport
610 Székelyudvarhely Ficánka Napközi Méhecske
609 Miskolc MIÓVI Avastetői Tagóvodája Tulipán csoport
608 Székelyhíd 1-es számú Napközi Óvoda Virágok csoportja
607 Biharkeresztes Biharkeresztesi Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Törpike
606 Kazincbarcika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola 3.a
605 Szentlászló Szentlászló-Almamellék-Somogyhárságy Óvodái és Konyhái Micimackó
604 Cered Ceredi Gesztenyéskert Óvoda Pillangó csoport
603 Nové Zámky Základná škola Gergelya Czuczora s VJM – Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár 1.A osztály
602 Salgótarján Salgótarjáni Összevont Óvoda és Bölcsőde Nyitnikék Tagóvodája Csiperke, Katica, Bóbita, Vackor, cseresznye, Szivárvány csoportok
601 Szőlősgyörök Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Katica
600 Szőlősgyörök Dél-Balatoni Gárdonyi Géza Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Pillangó
599 Csopak Mandulavirág Óvoda Kiscsoport
598 Balatonszabadi Balatonszabadi Aranyalma Óvodája Katica
597 Békés Csillagfürt Református óvoda Csicsergő csoport
596 Székesfehérvár Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája Süni csoport
595 Harkány HARKÁNYI ÓVODA, MINI BÖLCSŐDE ÉS KONYHA  
594 Edelény Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Kollégium Pedagógia
593 Budapest Kaffka Margit Általános Iskola 2.b
592 Érsekújvár Czuczor Gergely Alapiskola 1. B – Napraforgó tánccsoport
591 Sárvár Sárvári Vármelléki Óvoda Gyöngyvirág csoport
590 Fehérgyarmat Fehérgyarmati Eszterlánc Óvoda és Bölcsőde Szivárvány
589 Újireg Újiregi Gesztenye Óvoda Gesztenye
588 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 4.a
587 Püspökladány Petritelepi Általános Iskola 2.b
586 Székelydobó Márton Áron iskola Vágás Pillangó
585 Érsekújvár Czuczor Gergely Alapiskola 1. B osztály – Napraforgó tánccsoport
584 Apáca Apáczai Csere János Általános Iskola Csipet- Csapat
583 HÁNTA Gyöngyszem Óvoda Micimackó csoport
582 Hajdúsámson Eszterlánc Óvoda Ovisuli 2
581 Hajdúsámson Eszterlánc Óvoda Ovisuli 2
580 Orosháza Eötvös József Katolikus Általános Iskola Alsó tagozat
579 Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium 1.c
578 Gyöngyöshalász Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola Kis Gyöngyhalászok Táncosai
577 Gyöngyöshalász Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola Gyöngyhalászok Néptánccsoport
576 Miskolc MIOVI Szeder úti Tagóvodája Szederkèk
575 Székesfehérvár Tolnai Úti Óvoda Sziget Utcai Tagóvodája Maci csoport
574 Harkány Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI Alsó tagozat
573 Dunamocs Felvidék Óvoda Dunamocs Katica csoport
572 KOROND . Korondi Szakközépiskola Napköziotthon NAPSUGÁR
571 Biri Dankó Pista Oktatási Egység Tulipán
570 Nyíregyháza Gárdonyi Géza Tagintézmény Tulipán
569 Taszár Taszári Fésűs Éva Általános Iskola Néptánc szakkör
568 Sopron Soproni Kozmutza Flóra EGYMI Óvoda, Ált. Isk., Szakiskola, Készségfejlesztőisk.  
567 Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézmény 3.d osztály
566 Taszár Taszári Fésűs Éva Általános Iskola 2. a osztály
565 Szamosújvár Kemény Zsigmond Elméleti Líceum ‘-
564 Korond Korondi Szakközépiskola Napköziotthon Napsugár
563 Rábapatona Katica Óvoda Katicák
562 Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye 1.d
561 Séi Mesevilág Óvoda Babóca csoport
560 Nagyberki Nagyberki Manó Tanoda Óvoda Csiga csoport, Katica csoport, Méhecske csoport
559 Szombathely Boldog Brenner János általános iskola és gimnázium 2.C
558 Szombathely Aranyhíd EGYMI Micimackó Óvoda Tigris csoport
557 Balf Hermann Alice Óvoda Balfi Tagóvoda Maci csoport
556 Balf Hermann Alice Óvoda Balfi Tagóvoda Süni csoport
555 Stuttgart Dobó István cserkész csapat PULIK
554 Temesvár Bartók Béla Elméleti Líceum ITR – előkészítő osztályok
553 Baja Bajai Óvodaigazgatóság Damjanich utcai Tagóvodája Süni csoport
552 Szatmárnémeti Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.C osztály
551 Érpatak Hajlika Népi Hagyományőrző Óvoda és Konyha Katica
550 Sokorópátka Sokorópátkai Általános Iskola 2. osztály
549 Sokoròpátka Sokoròpátkai Általános Iskola 2.osztály
548 Újpest Újpesti Liget óvoda Királykerti Tagóvoda Katica
547 Budapest 4.ker. Újpesti Liget óvoda Királykerti Tagóvoda Katica
546 Orosháza ÓVÖNO Óvodája Székhely Óvoda Gomba
545 Érsekújvár Czuczor Gergely Alapiskola Alma osztály
544 Eger ZFH Óvoda Mackó és Katica csoport
543 Nagykároly (Románia) Nagykárolyi 1-es Számú Napközi Otthonos Óvoda, 5-ös Számú Tagintézménye Bogyó és Babóca
542 Szaárnémeti Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.B osztály
541 Szatmárnémeti Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3. B osztály-Manók
540 Szeged Gábor Áron Utcai Óvoda Kisbagoly csoport
539 Nagykároly Nagykárolyi 7-es számú Napköziotthon Mackó csoport
538 Szente Szentei Bóbita Óvoda, Bölcsőde és Konyha Felhő
537 Pápa PVO. Szivárvány tagóvoda Narancssárga
536 Budapest Pannonia Sacra Katolikus óvoda Harangvirág csoport
535 Mezőhegyes Mezőhegyesi József Attila Általános Művelődési Központ Központi Óvoda Zümmögő csoport
534 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 3. a
533 Lövéte Székely Mózes Általános Iskola/ Óvoda Csillag csoport
532 Újkígyós Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola 4.a
531 Sükösd Sükösdi Tulipánfa Óvoda és Mini Bölcsöde Méhecske csoport
530 Budapest KIMBI Óvoda Narancssárga Mókus csoport
529 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája, Székhely Óvodada Gomba
528 Orosháza Orosházi Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Székhely óvoda Napsugár
527 Üllő Bóbita Tagóvoda Pillangó csoport
526 Miskolc Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda és Bölcsőde Csillag
525 Nagycenk   Így tedd rá! -Nagycenk
524 Nagycenk Nagycenki Aranypatak Óvoda Katica csoport
523 6066 Tiszaalpár Tündérrózsa Napközi Otthonos Óvoda Csiga csoport
522 Nagykanizsa Rozgonyi Úti Általános Iskola  
521 Szombathely Aranyhíd EGYMI Micimackó Óvodája Füles
520 Biri Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium,Szakgimnázium,Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium -Katica Bölcsőde Katica
519 Maradék Bárka Református Óvoda Napocska csoport
518 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Mókus csoport
517 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonod Mókus csoport
516 Dalmand Dalmandi Csodavilág Óvoda Halacska
515 Letkés Letkési Csodavár Óvoda Nyuszi, Süni
514 Felsőszeli -Felvidék Óvoda Katica
513 Pecöl Pecöli Bóbita Művészeti Óvoda Búzavirág
512 Budapest XXI. CSEO Festő Tagóvoda Mókus csoport
511      
510 Pásztó Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda Napsugár
509 Budapest, XXI. kerület Festő Tagóvoda Mókus
508 Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola és Óvoda Felsőszeli Méhecske csoport
507 Érsekvadkert Ary Erzsébet Óvoda Katica csoport
506 Kazincbarcika Kazincbarcikai Összevont Óvodák Napsugár Tagóvodája Kismadár
505 Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium 2.C
504 Pozsonyvezekény Óvoda Vezekényi Katicák
503 Székelyudvarhely Móra Ferenc Általános Iskola Kincskeresők
502 Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium 2.C
501 Tokodaltáró Tokodaltárói Brunszvik Teréz Óvoda – Mini Bölcsőde Katica csoport
500 Székesfehérvár Vízivárosi Óvoda Margaréta csoport
499 Kaposvár Kaposvári Fésűs Éva Központi Óvoda Napsugár, Kisvakond, Bóbita, Nefelejcs
498 Miskolc MIÓVI Nyitnikék Tagóvodája Ugrifüles
497      
496 Nyíregyháza Szabolcs Táncegyüttes Apróka
495 Nyíregyháza Kerekerdő Óvoda Tulipán
494 Biharkeresztes Gárdonyi Zoltán Református Ál. Isk és AMI 1-4. osztály
493 Csetény Csicsergő óvoda Sün
492 Kunsziget Tündérvár Óvoda Tündérek
491 Szeghalom TildyZoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Pántlika
490 Királyegyháza Királyegyházai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisvirágok Néptánccsoport
489 Budapest Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Festő Tagóvoda Róka csoport
488 Sajószöged Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2. osztályosok
487 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna
486 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Süni
485 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna
484 Gúta, Felvidék Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont II.A – II.B osztályok
483 Hajdúsámson Eszterlánc Óvoda Margaréta
482 Pécs Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola Árpádia
481 Gönyű Gönyűi Kék Duna Óvoda és Bölcsőde Halacska csoport
480 Orosháza Orosháza Városi Önkormánytat Napköziotthonos Óvodája Ifjúság utcai Telephely Pillangó csoport
479 Rózsaszentmárton Labdarózsa Óvoda Katica csoport
478 Komárom Komáromi Szőnyi Színes Óvoda Gomba
477 Komárom Komáromi Szőnyi Színs Óvoda Sárga tulipán
476 Váhovce-Vága Óvoda Méhecskék
475 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Katica
474 Tamási Katolikus Általános Iskola 2. a osztály
473 Budapest JÓK Katica Tagóvodája Tigris,, Süni, Kenguru, Lilasárkány, Mákvirág, Méhecske
472 Csongor Csongori Gimnázium 1osztály
471 Sáránd Sárándi Napsugár Óvoda és Mini Bölcsőde Napsugaracskák
470 Nyárasd Óvoda Mackó
469 Sárhida Göcsej Kapuja Bak Óvoda és ÁMK Sárhidai Tagóvoda ‘————————-
468 Bihardiószeg Bihardiószegi 1- es számú Általános Iskola Mosolykák
467 Sopron Jerevéni Kék Tagóvoda Mókus csoport
466 Lakitelek Lakiteleki Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Perdülj! Fordulj! gyermektánc tehetségműhely
465 Budapest Erdőszéli Magánóvoda Süni
464 Budapest Tóth István u. Tagóvoda Katica/Süni csoport
463 Ikrény Napsugár Óvoda Napsugarak
462 Nógrádszakál Nógrádszakáli Játék Óvoda Micimackó
461 Császár Császári Nyitnikék Óvoda Halacska
460 Fót Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium Kisalag és Öregfalu
459 Kálmánháza Kálmánházi Benedek Elek Óvoda Katica csoport
458 Fót “Száz Juhocska” Református Óvoda Bárányka,Csengő,Csillag
457 Mende Mesevár Óvoda- Bölcsőde Cica csoport
456 Újlengyel Újlengyeli Napköziotthonos Ôvoda Kiscsoport
455 Szentendre Szentendrei Református Óvoda és Gyógypedagógiai Óvoda Csengettyű
454 Szentendre Szentendrei Református Óvoda Csipkebokor csoport
453 Budapest Csillaghegyi Általános Iskola 2. a osztály
452 Harsány Harsányi Hársfavirág Óvoda Líra zeneóvisok
451 Esztergom Esztergomi Honvéd utcai Óvoda Pillangó
450 2028 Pilismarót Pilismaróti Mesevár Óvoda Mazsola
449 Szalka-Szlovákia Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda Szalka Napsugár csoport
448 Budapest Csillaghegyi Általános Iskola 2.b. osztály
447 Vásárút, Felvidék József Attila Alapiskola és Óvoda Vásárút Lepke
446 Mosonmagyaróvár Éltes EGYMI Népi játék
445 Kassa Zsizska utcai magyar óvoda Süni
444 Debrecen Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 1.a, 2.a
443 Nagymácséd, Szlovákia Mészáros Dávid Alapiskola és Óvoda Nagymácséd Pillangó csoport
442 Nemeskajal,Felvidék MŠ-Óvoda Kajal Méhecske csoport
441      
440 Felsőszeli -Szlovákia Felsőszeli magyar óvoda Katica csoport
439 Zákányszék Zákányszéki Manó-kert Óvoda és Bölcsöde Manócska csoport
438 Eger ZFH Óvoda Mackó csoport
437 Zalaapáti Csupa Csoda Óvoda és Mini Bölcsőde Pillangó csoport
436 Kéty, Szlovákia Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty Napraforgó
435 Felvidék, Komárom Tulipán Óvoda Csiga csoport
434 Gelej Geleji Tündérkert Óvoda Tündér
433 Debrecen Csillagos Ötös Magánóvoda Csillagos Ötös 1
432 Budapest Mesevilág Magánóvoda Mókus csoport
431 Perkáta Perkátai ÁMK Szivárvány Óvoda Fecske csoport
430 Margitta Horváth János Elméleti Líceum Méhecskek
429 Piskolt Piskolti Általános Iskola IV.B. osztály
428 Veszprém Báthory István Sportiskolai Általános Iskola Kék Madár Személyközpontú Prpgram 3.c
427 Budapest XVII. ker. Csaba Ház – Rákoscsabai művelődési ház Így tedd rá! Csoport
426 Budapest XVII. Ker. Rákosmenti Robogó Óvoda Így tedd rá! Csoport
425 Budapest XVII. ker. Rákosmenti Robogó Óvoda VI. Utcai telephely Pillangó Csoport
424 Cserszegtomaj Cserszegtomaji Pipacs Óvoda-bölcsőde Méhecske csoport
423 Lovasberény Csicsergő Óvoda Tulipán, Maci
422 Esztergom Esztergomi Honvéd Utcai Óvoda Katica
421 Zalaszántó Zalaszántói Kópékuckó Óvoda SÜNI
420 Debrecen Sípos Utcai Óvoda Csillagvirág tánccsoport
419 Nagykároly, Szatmár megye, Románia Nagykárolyi 1-es Számú Napköziotthonos Óvoda 5-ös Számú Tagintézménye Noé bárkája
418 Szepsi Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont Tulipán csoport
417 Encs Encsi Csoda Vár Óvoda és Bölcsőde Csutkababa
416 Esztergom Esztergomi Angyalkert Óvoda Csiga csoport
415 Szeged -Szőreg Szegedi ÓVI Magyar Utcai Óvodája Pillangó
414 Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Aprók tánca
413 Budapest Zuglói Egyesített Óvoda Tündérkert Tagóvoda Csiga csoport
412 Biri Katica Bölcsőde Katica csoport
411 Vokány Vokányi Óvoda és Konyha Hangyácska csoport
410 Zalaszentgrót Zalaszentgróti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde Pöttyöslabda csoport
409 Géberjén Géberjén Örökzöld Óvoda és Konyha Szivárvány
408 Biri Dankó Pista Nevelő – Oktató Központ Törpikék
407 Debrecen Lehel Utcai Óvoda Maci és Mókus csoport
406 Tótvázsony Így tedd rá csoport Így tedd rá – Tótvázsony
405 Dunaharaszti Dunaharaszti Művelődési házban csoport 0-3 Kicsik Így tedd rá-ja
404 Apáca Apáczai Csere János Általános Iskola nagycsoport
403 Nagybégány Nagybègànyi Csöppség bölcsőde-óvoda Pillangó
402 Balassagyarmat Meseerdő Tagóvoda Mesetulipánok
401 Körmend Dienes Lajos Katolikus Óvoda Csiga
400 Szentendre Szentendrei Református Óvoda És Gyógypedagógiai Óvoda Bárányka
399 Budapest- Zugló ZEO- Pöttöm Park Tagóvoda Katica
398 Tótvázsony Hajnal Óvoda és Bölcsőde Gólya csoport
397 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda Maci, Napsugár, Katica, Süni
396 Lövéte Székely Mózes Általános Iskola/ Óvoda Csillag csoport
395 Balassagyarmat Balassagyarmati Központi Óvoda Nyitnikék Tagóvoda Katica
394 Hajdúsámson Eszterlánc óvoda Süni
393 Bihardiószeg Bihardiószegi 1.sz. Általános Iskola Előkészítő B. osztály
392 Vásárút József Attila Alapiskola és Óvoda Vásárút Lepke
391 Dunaszentpál Duna-Gyöngye Óvoda Pintyőkék
390 Debrecen Így tedd rá -Debrecen 3-6 évesek Homokkerti csoportja
389 Hatvan Hatvani Százszorszép Óvoda Pillangó, Maci, Madárka, Süni, Katica, Méhecske csoportok
388 Nagykanizsa Központi Óvoda Pipitér Tagóvodája Nagyrác utcai Telephely Pillangó csoport
387 Budapest Pestszentimrei Közösségi Ház Tücsök
386 Győr Győri Móricz Zsigmond Általános Iskola 2.a osztály
385 Zsigárd Zsigárdi Óvoda Ágacska csoport, Levelecske csoport
384 Mikola Gellért Sándor Általános Iskola Napocskák
383 Mikola Gellért Sándor Általános Iskola Bölcs baglyok
382 Nagykároly Nagykárolyi 1-es Számú Napköziotthonos Óvoda Bogyó és Babóca
381 Derecske Mese- Vár Óvoda és Bölcsőde Nyuszi csoport
380 Sajószöged Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Művészeti Iskola 2.b osztály
379 Biri Dankó Pista Egységes Oktatási Intézmény Így tedd rá!
378 Nyírpazony Nyírpazonyi Aranyalma Óvoda Katica
377 Nyíregyháza Gárdonyi Géza Tagintézmény  
376 Dunaszentpál Duna-Gyöngye Óvoda Pintyőke
375 Gyöngyöshalász Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola 5. osztály
374 Fót “Száz Juhocska” Református óvoda Bárányka,Csengő,Csillag csoportok
373 Nagybereg, Kàrpàtalja Nagyberegi Dobrai Pèter Közèpiskola 4.a osztàly
372 Kéleshalom Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola Kéleshalmi Telephelye Borókák
371 Budapest Carl Rogers Személyközpontú Óvoda Nap és Hold csoportok
370 Királyegyháza Királyegyházai Általános Iskola és Alaőfokú Művészeti Iskola 1. osztály, 2. osztály, Néptánc szakkörösök
369 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári Éltes EGYMI Népi játék csoport
368 Budapest Kelenvölgyi Óvoda Süni csoport
367 Nagylengyel “Életfa” Nagylengyeli Óvoda-Bölcsőde “Napocska”
366 Fehérgyarmat Fehérgyarmati Eszterlánc Óvoda és Bölcsőde Szivárvány csoport
365 Debrecen Sípos Utcai Óvoda Csillagvirág tánccsoport
364      
363 Bakonycsernye Bakonycsernyei Általános Iskola és AMI Csernyei alsósok (1-4.osztályok)
362 Szombathely Donászy Magda Óvoda Ficánka csoport
361 Mór Móri Dr. Zimmermann Ágoston Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 2. b
360 Zebegény Zebegényi Napraforgó Óvoda és Konyha Panda
359 Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola Bogyó és Babóca csoport
358 Székesfehérvár Ybl Miklós Tagovoda Nyuszi
357 Hosszúhetény Zengő Óvoda és Konyha Az intézmény 6 csoportja
356 Pozsonyvezekény MTNy Óvoda Pozsonyvezekény Vezekényi Katicák
355 Rajka Rajkai Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Micimackó
354 Csongor Csongori Gimnázium 4.osztály
353 Kunsziget Tündervár Óvoda Tündérek
352 Zalaszentiván Zalaszentiváni Füles Mackó Óvoda Süni csoport
351 Ikrény Napsugar Óvoda Katica és Cica
350 Szilaspogony Ceredi Gesztenyéskert Óvoda Micimackó Tagóvodája Szitakötő csoport
349 8372 Cserszegtomaj Cserszegtomaji Pipacs Óvoda-bölcsőde Süni csoport
348 Esztergom Esztergomi Szentgyörgymezei Óvoda Gyöngyvirág
347 Budapest Ferencvárosi Kicsi Bocs Óvoda Fülesmackó
346 Jászjákóhalma Poldermann Júlia Óvoda Csiperke
345 Dévaványa Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  
344 Tiszalúc Tiszalúci Arany János Általános Iskola Gabi néni csoportja
343 Iván Iváni Napköziotthonos Óvoda és Konyha  
342 Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda Mókus
341 Tiszaújváros Tiszaújvárosi Napközi Otthonos Óvoda Pillangó csoport
340 Ukk Óvoda Vegyescsoport
339 Budapest Aquincum Ált. Isk.  
338 Tiszalúc Tiszalúci Arany János Általános Iskola 1-4
337 Apc Apci Szociális Szolgáltató Intézmény Községi Bölcsőde Pillangó csoport
336 Győr Abdai Zrínyi Ilona Ált. Isk. Ikrényi Tagiskolája Méhkas
335 Budapest Gyöngyszem Óvoda Pillangó csoport
334 Pécs Nyugati Városrészi Óvoda Közraktár úti Sportóvoda Katica csoport
333 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Székhely óvoda Napsugár
332 Kalocsa Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Kaláka
331 Budapest Kelenvölgyi Óvoda Süni csoport
330 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napközi otthonos Óvodája Székhely Óvoda Napsugár
329 Kehidakustàny Kehidakustányi Deàk Ferenc Napköziotthonos Óvoda Tulipán
328 Tiszacsege Tiszacsegei Városi Óvoda Katica
327 Bácsalmás Bácsalmási Kistérségi Többcélú Társulás Óvoda- Bölcsődéje Pillangó csoport
326 Horné Saliby Széchényi István Alapiskola és Óvoda Felsőszeli Katica csoport
325 Sáránd Sárándi Napsugár Óvoda és Mini Bölcsőde Napsugaracskák
324 Törökszentmiklós Törökszentmiklósi Óvodai Intézmény Aranykapu Tagintézmény Csillag csoport
323 Miskolc Kincs-Ő Hagyományőrző Magánóvoda Madárka csoport
322 Tokodaltáró Tokodaltárói Brunszvik Teréz Óvoda – Mini Bölcsőde Katica csoport
321 Nagyhalász Csuha Antal Baptista Általános Iskola,Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola 1.g osztály
320 Debrecen Közép Utcai Óvoda Manó
319 Vásárút /Felvidék/ József Attila Alapiskola és Óvoda Vásárút Lepke
318 Miskolc MIÓVI Brunszvik Teréz Sport Tagóvoda Pillangó
317 Budapest Rákosmenti Robogó Óvoda VI. utcai épület Hagyományőrzők
316 Nagykanizsa Központi Óvoda Pipitér Tagóvodája Nagyrác utcai Telephelye Pillangó csoport
315 Biri Dankó Pista Egységes Oktatási Intézmény 3.osztály
314 Vecsés Czövek Olivér Református Óvoda Süni, Napsugár, Szivárvány
313 Taksony Taksonyi Német Nemzetiségi Óvoda Gyöngyvirág
312 Esztergom Esztergomi Belvárosi Óvoda Pillangó csoport
311 Szentes Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda 3.a
310 Debrecen VÉNKERTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI 1.b osztály
309 Pilis Pilisi Játékország Óvoda Katica csoport
308 Letenye Letenye Andrássy Gyula Általános Iskola 2-3 osztály
307 Hajdúszoboszló Hajdúszoboszlói Bóbita Óvoda BOBITA
306 Batyk Türjei Szent László Óvoda-bölcsőde Batyki Tagintézménye vackor
305 Pásztó Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda Napsugár
304 Búzásbesenyő, Maros megye, Románia Dósa Dániel Ált. Iskola Búzakalászok
303      
302 Sitke Sárvári Vármelléki Óvoda Sitkei Telephelye Boglárka csoport
301 Gyöngyöstarján Mosolyfalva Óvoda Katica csoport
300 Miskolc MIOVI Szeder úti Tagóvodája Szederkék
299 Sopron Bánfalvi Óvoda Kőszegi Úti Tagóvodája Micimackó csoport
298 Mezőhegyes József Attila Általános Művelődési Központ Óvoda és Bölcsőde 1.számú Óvodája Zümmögő csoport
297 Újlengyel Üjlengyeli Napköziotthonos Óvoda Nagycsoport
296 Békés Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Bóbita Tagóvoda Süni
295 Sopron Bánfalvi Óvoda Kőszegi Úti Tagóvodája Micimackó csoport
294 Somberek Sombereki Általános Iskola és AMI 2. osztály
293 Mezőberèny Mezőberèny Vàros Óvodai Intèzmènye, Magyarvègesi Óvoda Tulipàn csoport
292 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 4.a
291 Zagyvaszántó Zagyvaszántói Gesztenyevirág Óvoda és Konyha  
290 Sásd SÁSDI Általános Művelődési Központ Óvodája Micimackó csoport
289 Szentendre Szentendrei II. rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium 2.b, 3.a, alsós énekkar
288 Štúrovo, Szlovákia Magyar tanítási nyelvű óvoda Kőhídgyarmat Katica csoport
287 Karancslapujtő Váczi Gyula Művészeti Iskola Tagintézménye Előképző 1-2.
286 Karancslapujtő Mocsáry Antal Általános Iskola 1.b
285 Karancslapujtő Mocsáry Antal Általános Iskola 2.b
284 Komárom Komáromi Szőnyi Színes Óvoda Sárga tulipán
283 Somberek Sombereki Általános Iskola és AMi 2. osztály
282 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 1.a
281 Esztergom Montágh Imre EGYMI, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola Néptánc szakkör
280 Kaposfő Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagintézménye 1. osztály
280 Kaposfő Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagintézménye 1. osztály
279 Nyárasd Óvoda Mackó
278 Ács Ácsi Bóbita Óvoda Őzike csoport
277 Újkér Újkéri Mocorgó Óvoda Bagoly és Mókus
276 KOROND Korondi Szakközépiskola ,Napközi otthon Napsugàr
275 Kecskemét Corvina Óvoda Ceglédi úti Óvodàja  
274 Kézdiszentlélek Apor István Gimnázium Előkészítős katicák
273 Szepsi BOLDOG SALKAHÁZI SÁRA EGYHÁZI ISKOLAKÖZPONT 1.A
272 Szentjobb ,,Szent István,, Általános Iskola, 1-es számú óvoda Közép csoport
271 Győr Ménfőcsanaki Bölcsőde Süni csoport
270 Tatabánya Tatabányai Kodály Zoltán Óvoda Micimackó Óvoda th. Tigris
269 Sárvár Sárvári Vármelléki Óvoda Gyöngyvirág csoport
268 Sárvár Sárvári Vármelléki Óvoda Gyöngyvirág csoport
267 Téglas Bárczay Anna Városi ÓVODA Margaréta
266 Gödöllő Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola 1. c osztály
265 Budapest, 18. kerület Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.-4. osztályos tanulók
264 Székesfehérvár Árpád Úti Óvoda Vízivárosi Tagóvodája Margaréta csoport
263 Szentes Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda 4.b
262 Hajdúsámson Eszterlánc óvoda Katica csoport
261 Csopak Mandulavirág Óvoda Nagycsoport
260 szente Szentei Bobita Óvoda, Bölcsőde ès Konyha Felhő
259 Szenc Szenczi Molnár Albert Óvoda Szenc Katicák
258 Balatonszabadi Balatonszabadi Aranyalma Óvodája és Bölcsődéje Katica
257 Nyíregyháza TKÓ Kikelet Tagintézmény Tulipán
256 Dunakeszi Így tedd rá- Dunakeszi Így tedd rá-Dunakeszi
255 Dunakeszi Így tedd rá- Dunakeszi Így tedd rá-Dunakeszi
254 Debrecen Lehel Utcai Óvoda Maci – Mókus csoport
253 Cered Ceredi Gesztenyéskert Óvoda Pillangó-Katica csoport
252 Tatabánya Tatabányai Kodály Zoltán Óvoda Narancs Csoport
251 Debrecen Angyalkert óvoda Katica csoport
250 Siklós Batthyány Kázmér Általános Iskola 2. osztály
249 Komárno Víz Utcai MTNy Óvoda Komárom Mackó csoport
248 Komárom, Szlovákia Víz Utcai MTNY Óvoda Csiga csoport
247 Zabar Ceredi Gesztenyéskert Óvoda Pitypang Tagóvoda Méhecske
246 Balassagyarmat Balassagyarmati Központi Óvoda Tappancs
245 Gyöngyöshalász Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola 5. osztály
244 Harkány Harkányi Óvoda Mini Bölcsőde és Konyha Gilice csoport
243 Hajdúsámson Eszterlánc Óvoda Margaréta csoport
242 Budapest Gyermeksziget Montessori Óvoda Süni
241 Budapest, III. Gyermeksziget Montessori Óvoda Pillangó csoport
240 Somberek Sombereki Általános Iskola és AMI 5. Osztály
239 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája, Székhely Mókus csoport
238 Harkány Harkányi Óvoda Mini Bölcsőde és konyha Gilice csoport
237 Harkány Harkányi óvoda Mini Bölcsőde és Konyha Gilice
236 Orosháza Eötvös József Katolikus Általános Iskola  
235 Kisudvarnok, Szlovákia Óvoda Katica, Méhecske
234 Murony Muronyi Önkormányzati Óvoda Fürge gyík
233 Kisudvarnok, Szlovákia ákia Óvoda  
232 Szakály Würtz Ádám Általános Iskola Szakályi Tagiskolája Népi gyerekjáték szakkörösök
231 Budapest III. kerület Csillaghegyi Általános Iskola 1.b.
230 Budapest Erzsébetvárosi Kópévár Óvoda Mókus csoport
229 Penc Cserhátliget Általános Iskola  
228 Lajosmizse Meserét Lajosmizsei Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde Napraforgó és Méhecske
227 Dombóvár Dombóvári Árpád-házi Szent Erzsébet Katolikus Óvoda Szivárvány, Napocska, Csillag csoport
226 Szeged Gábor Áron Utcai Óvoda Kisbagoly csoport
226 Szeged Gábor Áron Utcai Óvoda Kisbagoly csoport
225 Harkány Harkányi Óvoda Mini Bölcsőde és Konyha Gilice csoport
224 Orosháza OVÖ Napköziotthonos Óvodája, Székhely Mókus csoport
223 Tass Márk Ilona Hétszínvirág Óvoda és Mini Bölcsöde Napocska csoport
223 Tass Márk Ilona Hétszínvirág Óvoda és Mini Bölcsöde Napocska csoport
222 Mezőlak Tengelic Természetvédő Óvoda Napsugár csoport
221 Sárhida Göcsej Kapuja Bak Óvoda és ÁMK Sárhidai Tagintézmény  
220 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna
219 Csetény Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna
218 Berettyóújfalu Rengő Néptánc Egyesület Picinke csoport
217 Budapest Kuckó Magánóvoda Csiga- Biga Csoport
216 Tamási Katolikus Általános Iskola 1.a
215 Kaposvár Arany János Tagóvoda Pillangó
214 Tahitótfalu Tahitótfalu, Epreskert Óvoda Pillangó,Csibe,Süni,Cinke
213 Kaposvár Kaposvári Béke Utcai Tagóvoda Bóbita csoport
212 Szamosújvár Kemény Zsigmond Elméleti Líceum Meseerdő lakói
211 Somberek Sombereki Általános Iskola és AMI 3. osztály
210 Kaposvár Kaposvári Bajcsy-Zsilinszky Utcai Központi Óvoda Nefelejcs csoport
209 Dombóvár Dombóvári Árpád-házi Szent Erzsébet Katolikus Óvoda Szivárvány, Napocsaka, Csillag
208 Kisgéres, Felvidék Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Kisgéres  
207 Sopron Soproni Kozmutza Flóra EGYMI Óvoda, Általán Isk., Szakiskola, Készségfejlesztő Isk. Kozmutza
206 Kaposvár Kaposvári Bajcsy Zsilinszky utcai Központi Óvoda Nefelejcs
205 Sükösd Sükösdi ÁMK Napközi Otthonos Óvoda Méhecske
204 Esztergom-Kertváros Esztergomi Kertvárosi Óvoda Katica csoport
203 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 3.a
202 Topoľníky Óvoda Pillangók
201 Debrecen Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 1.a, 2.a osztály
200 BÉKÉS SZKIRG Jantyik utcai Református óvoda Békés Csicsergő csoport
199 Csongor Csongori Gimnázium 4 b
198 Harkány Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI alsó tagozat
197 Tapolca TBLÁI Batsányi János Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Tagintézménye Alsó tagozat
196 Dunakeszi Dunakeszi Szent István Általános Iskola Szent István tulipánjai
195 Nagybacon, Románia Konsza Samu Gimnázium, N.P.M.Ó. Micimackó
194 Székesfehérvár Vízivárosi Tagóvoda Süni csoport
193 Balatonalmádi Almádi Magocskák Óvoda Margaréta
192 Kisgyőr Kisgyőri Általános Iskola Kabócák
191 Budapest ZEO Pöttöm Park Tagóvoda Katica
190 Ács Ácsi Bóbita Óvoda Cseresznye
189 Eger ZFH Óvoda Katica csoport
188 Debrecen Angyalkert Óvoda Katica csoport
187 Szombathely Aranyhìd Egymi Micimackó Óvoda Tigris csoport
186 Székesfehérvár Vízivárosi Tagóvoda Süni csoport
185 Gát Gáti Hópehely Óvoda Napocska csoport
184 Szentgotthárd SzEOB Játékvár Óvodája Törpike
183 Biri Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – KATICA Bölcsőde Katica csoport
182 Újhartyán Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola Az iskola alsó tagozata
181 Budapest Gyermeksziget Montessori Óvoda Pillangó
180 Pásztó Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda Napsugár
179 Hajdúsámson Eszterlánc óvoda Süni
178 Sásd Sásdi Ámk óvoda Minden csoport
177 Szernye Szernyei Hétszinvirág óvoda Pillangó
176 Tatabánya Kertvárosi Óvoda Lila Óvoda Telephely Pillangó
175 Nyíregyháza Eszterlánc Északi Óvoda Kerekerdő Tagintézmény Minden csoport
174 Dunakeszi Szent István Általános Iskola Így tedd rá!
173 Nagycenk Nagycenki Aranypatak Óvoda és Mini Bölcsőde Süni
172 Sóskút Dimbes-dombos óvoda Pillangó
171 Kaposvár Kaposvári Bajcsy-Zsilinszky Utcai Központi Óvoda Kisvakond
170 Atkár Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola Alsó tagozat
169 Esztergom Esztergomi Angyalkert Óvoda Nyuszi, Maci, Tulipán, Csiga csoport
168 Atkár Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola Alsó tagozat
167 Balatonszabadi Balatonszabadi Aranyalma Óvodája és Bölcsődéje Így tedd rá! Balatonszabadi
166 Balatonszabadi Balatonszabadi Aranyalma Óvodája és Bölcsődéje Csiga csoport
165 Sárvár Szlki 2.a
164      
163 Taszár Taszári Fésűs Éva Általános Iskola 1.a
162      
161 Nyíregyháza Szabolcs Táncegyüttes Apróka
160 Nyíregyháza Eszterlánc Északi Óvoda Kerekerdő Tagintézmény Tulipán
159 Sárbogárd Sárbogárdi Zengő Óvoda “Egy húron pendülünk” néptáncoskák
158 Toponàr Kaposvàri Festetics Karolina Központi Óvoda Bocsoda csoport
157 Bölcske Bölcskei Mesevár Óvoda és Bölcsöde Pillangó
156 Szepsi Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont Harangvirág
155 Budapest Kuckó Magánóvoda Süni
152 Karancslapujtő Mocsáry Antal Általános Iskola 1.a
153 Karancslapujtő Mocsáry Antal Általános Iskola 1.a
154 Karancslapujtő Mocsáry Antal Általános Iskola 1.a
151 Biri Dankó Pista Óvoda Törpikék
150 Csongor Csongori Gimnázium 4 b
149 Nagyszalonta Szivárvány Óvoda Huncutkák
148 Marcaltő Kmety György Evangélikus Ált. Isk. és Óvoda Napsugár
147 Budapest III. kerület Csillaghegyi Általános Iskola 1.b.
146 Bátorkeszi, Szlovákia KIS UTCAI ÓVODA Katica csoport
145 Szentes Szentesi Felsőpárti Óvoda Rákóczi Ferenc utcai Központi Óvodája Katica csoport
144 Balatonfüred Csillagkert Balatonarácsi Református Óvoda Galamb
143 Tiszaalpár, Alpár Tündérrózsa Napközi Otthonos Óvoda Csiga csoport
142 Veszprém Óvoda Margaréta
141 Székesfehérvár Vízivárosi Tagóvoda Süni csoport
140 Bocskaikert Bocskaikerti Napsugár Óvoda Szivárvány
139 6640 Csongrád Bóbita
138 Révkomárom, Felvidék Tulipán óvoda Mackó csoport
137 Hajdúsámson Eszterlánc Óvoda Margaréta csoport
136 Lövéte Székely Mózes Általános Iskola/ Óvoda Nagycsoport
135 Ajka Ajka Városi Óvoda Patakparti Pillangó
134 Solymár Solymári Óvoda-Bölcsöde Maci csoport
133 Szeged, Szőreg Szegedi ÓVI Magyar Utcai Óvodája Pillangó
132 Kézdiszentlélek Apor István Általános Iskola Előkészítő osztály
131 Szente Szentei Bóbita Óvoda, Bölcsőde ès Konyha Felhő, Napocska Csoport
130 Romhány Aranyalma Óvoda Katica csoport
129 Kisfalud II. Rákoczi Ferenc Katolikus óvoda és Alt. Isk. Liliom
128 Bonyhád Bonyhádi Varázskapu Bölcsőde és Óvoda Liget Óvodája Micimackó
127 Boldog Boldogi Csicsergő Óvoda és Mini Bölcsőde Pillangó
126 Debrecen Homokkerti Pitypang Óvoda Pillangó csoport
125 Kolozsvár Vidám vonatocska Napközi Óvoda-Kolozsvár Bóbita
124 Szatmárnémeti Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2. C
123 Hatvan Hatvani Százszorszép Óvoda Katica csoport. Méhecske csoport. Pillangó csoport. Maci csoport. Madárka csoport. Süni csoport.
122 Bihardiószeg Diószegi Általános Iskola 4.B.
121 Hatvan Hatvan Százszorszép Óvoda Katica csoport
120 Fehérgyarmat Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Napocska
119 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 3.a
118 Kerepes Kerepesi Meseliget Óvoda Pillangó csoport
117 Köröstarcsa Szokolay Sándor Alapfokú Művészeti Iskola Képzőművészeti tanszak
116 Búcsúszentlászló Búcsúszentlászlói Napközi O. Óvoda Méhecske
115 Esztergom Esztergomi Angyalkert Óvodaa Csiga Tulipán, Maci,Nyuszi csoportok
114      
113 Esztergom Esztergomi Angyalkert Óvodaa Nyuszi,Tulipán, Maci, Csiga
112 Báránd Sári Gusztáv Általános Iskola Raffay Lajos Tagiskolája Pántlika
111 Jászkarajenő Jászkarajenői Mesekert Óvoda és Mini Bölcsőde Mókus csoport
110 Nagykároly Nagykárolyi 1-es Számú Napköziotthon 5-ös Számú Tagintézménye Noé bárkája csoport
109 Mezőnagymihály Mezőnagymihályi Mesevár Óvoda és Konyha Lippentő csoport
108 Gelej Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Geleji Telephelye Gólyahír csoport
107 Gelej Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Geleji Telephelye 1-2. osztály
106 Gelej Geleji Tündérkert Óvoda Tündérke csoport
105 Mályi Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola Cseppecske csoport
104 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 2. osztály
103 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 1. b osztály
102 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 1. b osztály
101 Mezőkeresztes Sárospataki Alapfokú Művészeti Iskola 1.a osztály
100 Szeged, Szőreg Szegedi ÓVI Magyar Utcai Óvodája Pillangó
99 Békéscsaba Kölcsey Utcai és Ligeti Sori Óvoda Búzavirág Nagycsoport
98 Székesfehérvár Vízivárosi Tagóvoda Süni csoport
97 Kaposvár Kaposvári Bajcsy-Zsilinszky Utcai Központi Óvoda Bóbita csoport
96 Kőszeg Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 1.b osztály
95 Kőszeg Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 1.b
94 Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye 1-2.osztály
93 Csetény Csicsergő óvoda Süni
92 Somogyudvarhely Somogyudvarhelyi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha tthonos Csiri-Biri
91 Csetény CSetényi Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna csoport
90 Bõi Óvoda Csõrike
89 Inárcs Boglárka Nèphagyományőrző Óvoda ès Konyha Csillagocska
88 Süttő Százszorszép Kétnyelvű Óvoda, Bölcsőde  
87 Székesfehérvár Árpád Úti Óvóda Csiga csoport
86 Dunakeszi Szent István Általános Iskola Tulipános gyerekek
85 Bajna Bajnai Napöziothonos Óvoda Süni
84 Eger ZFH Óvoda Mackó csoport
83 Csetény Csicsergő Óvoda Csetény Süni
82 Csetény Csetény Óvoda és Mini Bölcsőde Szavanna
81 ÚJHARTYÁN Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola  
80 Ajka Ajka Városi Óvoda Patakparti Pillangó csoport
79 Búcsúszentlászlói Búcsúszentlászlói Napközi Otthonos Óvoda Méhecske
78 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda Maci-Katica-Süni-Napsugár
77 Felsővámos-Felvidék Óvoda Szirmocska
76 Perbete, Szlovákia Napraforgó Református Óvoda Szotyolák
75 Csetény Egységes Óvoda es Bölcsőde Katica
74 Csetény Csetényi óvoda és Mini Bölcsőde Süni
73 Kaposvár Tar Csatár Központi Óvoda Szentjakabi Tagóvodája Süni
72 Perbete Református Óvoda Napraforgó
71 Zákányszék Zákányszéki Manó-kert Óvoda és Bölcsőde Manócska csoport
70 Alsónémedi Alsónémedi Szivárvány Napközi otthonos Óvoda Delfin
69 Vecsés Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 3.a
68 Piskolt Piskolti Általános Iskola Micimackó -III.B. osztály
67 Csaroda Csarodai Közös Óvoda Süni csoport
66 Tököl Lakótelepi Szivárvány Óvoda Katica
65 Komàrom Komàromi Szőnyi Színes Òvoda Sárga tulipán
64 Pilismarót Pilismaróti Mesevár Óvoda Mazsola csoport
63 Orosháza Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Ifjúság utcai Telephely Pillangó csoport
62 Miskolc MIÓVI Tündérkert Sport Tagóvodája 5.Doromboló
61 Tiszaalpár Tündérrózsa Napközi Otthonos Óvoda Csiga csoport
60 Zalaapáti Csupa Csoda Óvoda és Mini Bölcsőde Pillangó csoport
59 Encs Csoda Vár Óvoda és Bölcsőde Ficánka
58 Búcs- Felvidék Búcsi Szivárvány Óvoda Szivárvány csoport
57 Tamási Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium Szent Balázs Tagóvoda Halacska
56 Balassagyarmat Meseerdő Tagóvoda Mesetulipán
55 Sarkad Sarkad Epreskert utcai óvoda Tulipán csoport
54 Kisbér-Hánta 2879 Micimackó csoport
53 Budapest Rákosmenti Robogó Óvoda VI. Utca Méhecske
52 Sükösd Sükösdi ÁMK Napközi Otthonos Óvoda Méhecske csoport
51 Békéscsaba Mackó-Kuckó Óvoda Nyuszi csoport
50 Piskolt Piskolti Általános Iskola-Románia Micimackó III.osztály
49 Nagyenyed Bethlen Gábor Kollégium óvodája Süni csoport
48 Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport
47 Harsány Harsányi Hársfavirág Óvoda Katica csoport
46      
44 Székesfehérvár Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Farkasvermi Úti Tagiskola 2.c osztály
45 Székesfehérvár Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Farkasvermi Úti Tagiskola 2.c osztály
43 Székesfehérvár Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Farkasvermi Úti Tagiskola Így tedd rá! Farkasvermi – Székesfehérvár
42 Szeghalom Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csicsergők
41 Budapest JÓK Katica Tagóvodája  
40 Lövéte Székely Mózes Általános Iskola Nagycsoport
39 Budapest Pingvin Óvoda Süni csoport, bagoly csoport
38 Miskolc MIÓVI Avastetői Tagóvodája Tulipáncsoport
37 Apáca Apáczai Csere János Általános Iskola Manó
36 Téglás Bárczay Anna Városi Óvoda Csibe csoport
35 Érsekvadkert Ary Erzsébet Óvoda Katica csoport
34 Sopron Jereváni Kék Tagóvoda Mókus csoport
33 Esztergom Esztergomi Honvéd Utcai Óvoda Pillangó
32 Esztergom Esztergomi Honvéd Utcai Óvoda Katica csoport
31 Újkígyós Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola 3.a
30 Gyula Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye 2. a
29 Budapest Dél-Kelenföldi Lurkó óvoda Bari csoport
28 Érsekvadkert Ary Erzsébet Óvoda Katica csoport
27 Nagybereg Tulipán Néptáncegyüttes  
26 Kárpátalja Így tedd rá! Kárpátalja  
25 Kaposvár Kaposvàri Kodàly Zoltàn Àltalànos Iskola Toponàri Tagiskola Zsuzsi néni manói
24 Kulcs Kulcsi Százholdas Pagony Óvoda és Bölcsőde Micimackó
23 Miskolc MIÓVI Avastetői Tagóvodája Tulipáncsoport
22 Ács Így tedd rá!- Ács,Komárom Ácsi Így tedd rá! Csoport
21 Budapest 13. ker. Egyesített Óvoda Mese Tagóvoda Kincskereső
20 Pilisvörösvár Pilisvörösvár Német Nemzetiségi Óvoda Rákóczi utcai Székhely Mókus
19 Solymár Solymár Bőlcsöde-Óvoda Ķék Óvoda tagóvoda Maci csoport
18 Pilisvörösvár Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvoda Ligeti Cseperedő Tagóvodája Maci csoport
17 Budapest Újpesti Bőrfestő Óvoda Pillangó
16 Pilisvörösvár Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvoda Ligeti Cseperedő T.Ó Pumukli csoport
15 Pilisvörösvár Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvoda Katica csoport
14 Solymár Lustige Zwerge Német Nemzetiségi Óvoda Nyuszi csoport
13 Pilisvörösvár Ligeti Cseperedő Tagóvoda KATICA
12 Iváncsa Mesepalota Óvoda Iváncsa Csillag csoport
11 Kaposvár Kaposvári Bajcsy-Zsilinszky Utcai Központi Óvoda Napsugár csoport
10 Vecsés Vecsési Tündérkert Óvoda Katica, Pillangó, Süni, Méhecske, Maci, Csibe, Cica, Nyuszi
9 Dunakeszi Mosolyvár Alapítványi Óvoda ‘Hat’csoport
8 Solymár Lustige Zwerge Német Nemzetiségi Óvoda Nyuszi csoport
7 Szentendre Szentendrei Református Óvoda Bárányka
6 Budapest KIMBI Óvoda Narancssárga Mókus
5 Székesfehérvár Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár Így tedd rá! Maroshegy
4 Vokány Vokányi Óvoda és Konyha Hangyácska csoport
3 Ráckeve Ráckevei Szivárvány Óvoda Dömsödi úti tagintézmény Méhecske/Csipet-csapat/Mazsola/Ficánka
2 Székesfehérvár Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Farkasvermi Úti Tagiskola Így tedd rá! – Farkasvermi, Székesfehérvár
1 Debrecen Így tedd rá! Debrecen Így tedd rá! 3-6 éves korcsoport
Hétvégi magyar iskolák
24   Magyarország Mályi Mályi Móra Ferenc Általános Iskola 1. osztály
23   Egyesült Királyság London Mosoly Hungarian School Makk Marci
22   Egyesült Kiràlysàg Birmingham Birminghami Magyar Tanoda és Kulturàlis Központ Méhecske és Bagoly
21   ROMÁNIA KOROND Korondi Szakközépiskola Napköziotthon NAPSUGÁR
20   Lengyelország Varsó Divéky Adorján Hétvégi Magyar Iskola és Óvoda Tulipán csoport
19   Ausztria Altach Mittelschule Altach Pitypang
18   Nagy-Britannia Reading Readingi Magyar Iskola Mókus, Ôzike , Bagoly csoport
17 ROMÁNIA KOROND Korondi Szakközépiskola Napköziotthon NAPSUGÁR
16 Lengyelország Varsó Divéky Adorján Hétvégi Magyar Iskola és Óvoda Tulipán csoport
15 Ausztria Altach Mittelschule Altach Pitypang
14 Nagy-Britannia Reading Readingi Magyar Iskola Mókus, Ôzike , Bagoly csoport
13 Skócia Aberdeen Aberdeen-i néptáncos gyerekek Aberdeen-i néptáncos gyerekek
12 Svájc Bázel Bázeli Magyar Iskola- és Óvodaegyesület Bázeli Így tedd rá! Csipetcsapat
11 Egyesült Királyság Birmingham Birminghami Magyar Tanoda és Kulturálsi Központ Süni és Méhecske
10 Argentína Buenos Aires Zrínyi Ifjúsági Kör  
9 Egyesül Királyság – Skócia Aberdeen Aberdeeni Magyar Gyerekek Aberdeeni Magyar Gyerekek
8        
7 Németország Ludwigsburg Baden – Württembergi Konzuli Magyar Iskola Ludwigsburgi Magyar Óvoda
6 Románia Érolaszi Érolaszi 2-es Számú Elemi Iskola I- IV osztály
5 Lengyelország Varsó Divéky Adorján Hétvégi Magyar Iskola és Óvoda Tulipán csoport
4 Románia Nagyzerind Ibolya Néptáncegyüttes Apró Ibolyások
3 Irorszag Waterford Waterfordi Magyar Kulturális Egyesület Iskolas csoport
2 Lengyelország Varsó Divéky Adorján Hétvégi Magyar Iskola és Óvoda Tulipán csoport
1 Magyarország Budapest KIMBI Óvoda Narancssárga Mókus

 

Családok
59 Pál Renáta Ótelek,Románia Százszorszép Hagyományőrző Kőr-Ótelek
58 Fekete Hajnalka London Fekete
57 Lányi Edit Kisköre Lányi
56 Nagy Anetta Nyírábrány Nagy
55 Füziné Ágh Zsófia Nagycenk Füzi család
54 SIKLÓS LÁSZLÓNÉ KAZINCBARCIKA SIKLÓS
53 SIKLÓS LÁSZLÓNÉ KAZINCBARCIKA SIKLÓS
52 Kulbert Zsofka Balf Varga-Kulbert
51 Isaszegi-Szabó Renáta Hajdúsámson Isaszegi
50 Bacsi Erzsébet Budapest Bacsi
49 Ferencz Enikő Pécs Ferencz
48 Kozma Márta Zalaszántó Markó Család
47 Szabó Torna Szabó
46 Kulbert Zsofka Sopron -Balf Varga – Kulbert család
45 Bródi-Furó Biborka Nyírábrány Bródiék
44 Pintér Nóra Felícia Tótvázsony Pintér
43 Ritter Sarolta Budakalász Ritter
42 Bálint Mária Pápa Kovács család
41 Viola Tompa Zalaegerszeg  
40      
39 Dudásné Nagy Boglárka Budapest Dudás
38 Reznyák Dóra Szombathely  
37 Rauscher Gyöngyi Lánycsók Rauscher
36 Varga Zsolt Tarnaméra  
35 Dobos Viktória Rózsaszentmárton Dobosék
34 CzibiK TÍmea Verpelét Czibik
33 Katona Éva Kalocsa Balaton
32 Varga Andrea Győr Varga Család
31 Pápai Flórián Dunaszentpál Pápai család
30 Noviyanto család Bali sziget (de most épp Baja) Noviyanto
29 Babócsai Katalin Székesfehérvár Babócsai család
28      
27 Szabóné Novák Zsuzsa Nyíregyháza Szabóék
26 Várfoki Anna Győrszemere Ludas Matyik
25 Majorné Süli Tímea Halászi Major-Süli család
24 Benedek Karola Balatonalmadi Benedek
23 Czuczor Rita Balatonalmádi Czuczorok
22 Tóth Nikoletta Biri Tóth
21 Barten-Tóth Katalin Kisláng Bartenék
20 Barten-Tóth Katalin Kisláng Bartenék
19 Renczes Nikoletta Balatonederics Renczes
18 Szigeti Hajnalka Pilisvörösvár Szigeti
17 Papp Kitti Mándok Papp Kitti
16 Mészáros Pásztor Bernadett Drégelypalánk Mészáros
15 Szabó Nikolett Hajdúsámson Szabó
14 Lakos Judit Kisfalud Sipőcz
13 Narrné Dömény Krisztina Szekszárd Narr-Dömény
12 Fazekas Zsuzsanna Kecskemét Albrecht
11 Juhászné Gyulai Enikő Fehérgyarmat Juhász család
10 Kozma Márta Zalaszántó Markó-Kozma
9 Pintér Nóra Felícia Tótvázsony Pintér
8 Tiba-Kuczi Zsanett Devecser Tiba család
7 Soósné B.Jzdit Szigethalom Soós
6 Drugan-Bracsók Éva Dunakeszi Drugan
5 Vassné Baranyi Beáta Budapest  
4 Viczián Nőtincs Vicczike
3 Sáfárné Glózik Rita 2613 Rád Tulipán
2 Mészáros Tímea Budapest Király
1 Kalafatics család Pusztavám Kalafatics család